PROGRAMY
PRO děti

Vaše děti si čas u nás užijí stejně jako vy

Prozkoumejte naši nabídku pro vaše ratolesti

PROGRAMY
PRO děti

Vaše děti si čas u nás užijí stejně jako vy
Prozkoumejte naši nabídku pro vaše ratolesti

MEETFIŤÁČEK

Aneb první parta pro Vaše ratolesti. 

Skvělý kurz pro děti, ve kterém se pojí zábava, hra a rozvoj nejen pohybových dovedností.
Děti na kurzu rozvíjí svou jemnou i hrubou motoriku, psychomotoriku, učí se socializaci a součástí jsou i logopedické prvky. 
 

Kurz probíhá bez maminek, děti jsou pouze s lektorkou, čímž se podporuje adaptace na nové prostředí. Maminky mohou využít zázemí kavárny nebo si také zacvičit.

„Víme, že pohyb a tělesná socializace je nejen prostředkem poznávání, ale i prožívání a vyjadřování emocí. Pohyb u dětí je důležitý také pro vývoj myšlení a kreativity – přináší dětem řadu zkušeností, musí řešit různé situace, např. jak překonat překážku, jak reagovat na pohyb předmětu, reagovat na pohyby ostatních dětí atd.
Nejde tedy jen o aktivitu svalového aparátu, ale také o činnost mozku a celé centrální nervové soustavy (CNS).“ Mgr. Zuzana Lisá, lektorka kurzu

KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK, 10:30-11:15

KLUBÍK RARÁŠEK

Klubík je určen pro rodiče s dětmi ve věku od 10 měsíců až do 4 let, které si chtějí zvyknout na jiné prostředí s kamarády.
Součástí klubíku je otevřená hernička, tvořivá dílnička, kavárna.
 
Každý měsíc se koná workshop či diskuze na téma “zdravé děti” nejen o zdravém pohybu, ale celkově o správném rozvoji dětí ve všech oblastech.
 
Kapacita herničky je omezená, doporučujeme se přihlásit dopředu.
Vstupné pro děti je symbolických 55 Kč.
 
Jednotlivé workshopy, semináře a přednášky nejsou součástí vstupného.
 
KAŽDOU STŘEDU, 8:30-9:30 
 

CVIČENÍ MAMINEK S DĚTMI

Maminky posílí své tělo, zapotí se, spálí kalorie a zároveň si užijí spoustu zábavy se svým dítětem. 

Cvičení maminek s dětmi podporuje vztah dítěte k pohybu, zdravý vývoj a jeho motoriku. 
 

Během cvičení je k dispozici dětský koutek, kde si mohou děti během lekce  hrát.

Naším  cílem je, aby si příjemně zacvičila maminka a děti si užili čas strávený s kamarády.

KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK, 10:30-11:15

CVIČENÍ S DĚTMI V ŠÁTKU nebo NOSÍTKU

Cvičení s dětmi v šátku či nosítku je zdravý pohyb matek s dětmi na srdci. Dítě je k matce pevně a zdravě připoutáno šátkem či ergonomickým nosítkem. Cvičení vychází z poporodní jógy, pilates, tance či core tréninku.

Toto cvičení nabízí maminkám mnoho výhod. Kromě rychlejšího spalování kalorií díky zátěži, kterou dítě představuje, pomáhá i nastartovat sebevědomí po porodu a vyplavuje endorfiny a oxytocin. Zlepšuje funkci svalstva pánevního dna a správné dýchání při cvičení, urychluje návrat k původní fyzické kondici a zmírňuje rozestup břišních svalů.

Děti milují tento pohyb, který jim připomíná děložní období. Dále dochází ke stimulaci vestibulárního systému (rovnovážné ústrojí), což přispívá k pozitivnímu psychomotorickému vývoji.

Navíc dítě získává smysl pro pohyb,  protože se neustále přizpůsobuje pohybům matky. Zlepšuje se tím jeho motorický vývoj.

Datum

THIS FITNESS STUDIO IS Amazing