Představujeme Vám první vánoční akci v prosinci❄️ 3. 12. 2022 „Vánoční spalovačka“ – prodloužená lekce Core Pilates. Během 90 minut si projdeme základní lekcí zpestřenou o posilování problémových partií. Na konci i s malým dárečkem. Těšit se bude trenérka Lucie

13. 12. 2022 Večer ve vzduchu – jedná se o 100minutový blok v síti, který se skládá z jedné klasické lekce a jedné relax lekce. Na závěr je naplánováno malé posezení u čaje s drobným dárkem pro radost. Připravila trenérka Mája.

15. 12. 2022 Jumping 2v1 – Vánoční speciál v rámci motivace našich klientek k pohybu je zde Jumping lekce 2v1. Minulý měsíc byla tato akce velmi úspěšná, tak ji nabízíme znovu. Kardio lekce na trampolínkách za doprovodu vánočně laděné hudby s bonusem – dvě klientky platí pouze jeden vstup! Připravila trenérka Mája. 
A poslední speciální lekci v tomto roce. 18. 12. 2022 🎄Vánoční kangoo jumping MARATON” s překvapením. 🎁 Lekci pro Vás připravila naše trenérka Zuzana Lisá. 🙌👉Čeká Vás 100minut kangoo jumpingu, příjemný relax pomoci autogeního tréninku a nezapomněli jsme ani na překvapení v podobě dárečku.
 
▶️Rezervaci místa na speciální lekce provedete zde:

V případě dalších dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat přes sociální sítě Facebook, Instagram, nebo přes e-mail info@meet-fit.cz