Zveme Vás na skvělý víkend plný zážitků, pohybu, relaxace a zábavy!

Nabízíme ubytování v  krásném, moderním prostředí na samotě u lesa na Vysočině – v Penzionu Hájenka Zátoky, vyvážený jídelníček po celou dobu pobytu, wellness a relax v lázních v Novém Městě na Moravě a samozřejmě pohybové aktivity! V hlavní roli bude Jumping na trampolínkách, ale pro různorodost lekcí nabídneme také Kangoo dance na skákacích botkách, Pound, Jógu, HIIT, ranní běh či procházku… Celým víkendem Vás provedou dvě naše zkušené lektorky Zuzana Lisá a Marie Válková, jejichž cvičení si můžete vyzkoušet v našem Meet Fit studiu ve Zlíně.

TERMÍN: 21. 4. – 23. 4. 2023

UBYTOVÁNÍ: Penzion Hájenka Zátoky, Dlouhé 70, 592 55

CENA: 4.199 Kč

HARMONOGRAM:

* Drobné změny v harmonogramu vyhrazeny.

** Není povinností účast na všech aktivitách!

* Na stravovací zvláštnosti (a jiné) nás, prosíme, upozorněte již v přihlášce.

INFORMACE O NABÍZENÝCH AKTIVITÁCH:

Jumping

Skupinové kardio cvičení na patentovaných trampolínkách. Tato pohybová aktivita je ideálním sportem pro formování postavy a odreagování se při spoustě zábavy! Tento druh cvičení je přístupný široké veřejnosti a to bez ohledu na věk, váhu a momentální fyzickou kondici. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky, sprinty i balančními cviky efektivně spalujete tuky. Komplexnost pohybu zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Záplava endorfinů na sebe nenechá dlouho čekat!

Kangoo Dance

Taneční hodina na profesionálních skákacích botách je velmi atraktivní pro nadšence hudby a tance. V hodině vytváříme choreografie s prvky aerobiku, zapojujeme prvky i hip hopu a zumby. To vše probíhá za doprovodu rytmické moderní hudby, která roztančí každou část našeho těla.

Pound®

Pound® je skupinové cvičení, které si jistě zamilujete!  Kombinuje klasické kardio se silovým tréninkem a bubnováním. Tato kombinace zaručuje procvičení celého těla. Bubnování navíc zvyšuje tepovou frekvenci, která napomáhá ke spalování tukových buněk. Tato technika se zaměřuje zejména na ženské problémové partie jako hýždě, stehna, podbřišek či boky. Horní část těla je v neustálém pohybu díky „bubnovacím hůlkám” – speciálně navrženým pro POUND. Cvičenec i jimi pomáhá udržet správný rytmus při tréninku a zároveň ho motivují k pohybu. Paličky jsou navrženy tak, aby maximalizovaly trénink tím, že neustále zapojují do pohybu i ramena. Během celého cvičení tak poctivě trénujete opravdu celé tělo a tím spálíte více kalorií.  POUND jako spojení kardio a silového tréninku s bubnováním, posiluje imunitní systém, snižuje krevní tlak, zmírňuje chronické onemocnění, potlačuje nebo úplně odstraňuje úzkost a únavu. Jednoduchost, ale zato účinnost POUND kombinuje několik pozic, které jsou velmi jednoduché. Rytmus a bubnování zase odvádí pozornost od vysoké intenzity tréninku. Za jednu hodinu tohoto cvičení můžete spálit 400-900 kalorií!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás!

Zuzana & Marie

Foto z minulých let: